Ronnie O’Sullivan’ın nişanlısı ve kızı buzdolabına saklanarak terör saldırısından kurtulmuş!


Dünyaca ünlü ‘snooker’ oyuncusu Ronnie O’Sullivan, nişanlısı ve 10 yaşındaki kızının yaşadığı dehşet dolu anları Daily Mirror’a anlattı. 5 dünya şampiyonluğu (2001, 2004, 2008, 2012 ve 2013) bulunan 41 yaşındaki Britanyalı’nın nişanlısı Laila Rouass ve 10 yaşındaki kızı Inez, 17 Ağustos’ta Barcelona’da gerçekleşen ve 13 kişinin hayatını kaybedip 80 kişinin de yaralandığı terör saldırısından restoranın soğutucusunda saklanarak kurtuldu.

Korku dolu anları anlatan O’Sullivan, “İkisinin de güvende olmasını dilemekten başka elimden bir şey gelmiyordu, çok çaresiz hissettim. Sadece konuşmaya devam ettik. Onlar için çok gergindim. Bir süre sonra hengamenin arasında otele dönmeye başardı. Odasına girdiğinden emin olana kadar kapatmadım telefonu” dedi.

“Hayatımın en zor anlarıydı” sözleriyle yaşadıklarını aktarmaya devam eden ‘Rocket’ lakaplı ünlü sporcu şöyle konuştu: “CNN’de canlı izlemeye başlayınca olayın boyutu dank etti. ‘Kahretsin, olay çok ciddi’ diye düşündüm. İkisinin de güvende olduğunu bilmek çok rahatlatmıştı beni. Ne yazık ki böyle bir zamanda yaşıyoruz…”

Tarihin gelmiş geçmiş en önemli ‘snooker’ oyuncularından biri olan Ronnie O’Sullivan, başarıları kadar çalkantılı hayatıyla da gündeme geliyor. Depresyon ve alkol problemi yaşayan Rocket, nişanlısı Laila ve Spor Psikoloğu Steve Peters’ın yardımıyla kurtulduğunu ifade ederken, “Depresyondaydım ve Laila benim şişelerden uzak durmama yardımcı oldu. Ona çok şey borçluyum. Ağzına içki sürmeyen biriyleyim. Biliyorum bir kere geri dönsem bir daha hiç bırakamayacağım. Çevremizi ne kadar pozitif insanlarla çevirirsek bizi o kadar olumlu etkiliyor” dedi.

Sözcü

Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Çok Güzel Çok Güzel
0
Çok Güzel
Çok İyi Çok İyi
0
Çok İyi
Çok Acı Çok Acı
0
Çok Acı
Yok Artık Yok Artık
0
Yok Artık
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Twitter Hesabımızı Takip Edin, Tüm Gelişmelerden Anında Haberdar Olun
Bu yazı hakkında Twitter üzerinden bize cevap vermek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Bu yazıyı daha sonra okumak isterseniz Facebook hesabınıza kaydedebilirsiniz.

Yorumlar 0

Facebook Yorumları

Giriş Yap

Hesabın yok mu?
Kayıt Ol

Parolayı Sıfırla

Kayıt Ol

Maç Sonuçları & Canlı Skor ortaklığıyla sunulmaktadır.
İçerik Tipi Seçiniz
Anket
Seçimler ya da Cevaplar İle Sorulardan Oluşan Anket
Hikaye
Yerleştirmeler ve Görünümlerle Formatlanmış Yazı
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Açık Liste
Açık Liste
Derecelendirilmiş Liste
Derecelendirilmiş Liste
Video
YouTube, Vimeo ya da Vine Yerleştirmeleri
Gif
GIF formatı